To najlepšie z prírody bez konzervantov a farbív. Spoznajte radu VitaminBottle

V čase koronavírusu by sme nášho organizmu mali poskytnúť čo najviac prospešných látok, aby sa vedel najúčinnejšie brániť pred vonkajšími vplyvmi. Ak nieste fanúšikmi chemických produktov ale preferujete prírodu, potom určite zbystrite pozornosť.

Veríme, že najzdravšie vitamíny získame vo forme plodov, rastlín, bylín, ovocia a zeleniny. Práve vám prinášame radu produktov VitaminBottle. Ide o čisto prírodné, rastlinné produkty bez prídavných, konzervačných a syntetických látok, vhodné aj pre vegetariánov aj vegánov.

Prečo je táto rada špeciálna?

  • Sú vyrábané špeciálnou šetrnou technológiou so zachovaním všetkých cenných látok obsiahnutých v rastlinách a plodoch, sú tak vysoko využiteľné organizmom v maximálnej miere.
  • Produkty sú vo forme 100% za studena lisovaných olejov, usušených častí rastlín a plodov uzavretých v rastlinnej kapsuli  čo je pre ľudský organizmus prirodzená a  veľmi dobre vstrebateľná forma. (na rozdiel od tabliet s tvrdým povlakom alebo sirupov s umelými sladidlami, či nekvalitným alkoholom zaťažujúcim pečeň.)
  • Neobsahujú prídavné látky, konzervanty, plnidlá, farbivá, sladidlá, stabilizátory ani arómy (ako napr. stearan horečnatý, maltodextrín, sójový olej, lecitín, kyselina stearová, celulóza, glycerol, živočíšna želatína). V jedine v kapsliach obsahujúcich 100% za studena lisované oleje sa nachádza včelí vosk, aby tak zabránil vytekaniu cenného oleja z kapsúl.
  • Sú vhodné pre vegetariánov a vegánov vďaka obsahu aj baleniu z prírodných rastlinných zložiek. 99% produktov je tiež vhodných pre celiatikov. Produkty neobsahujú sóju, mlieko ani iné alergény.
  • Produkty sú vyrábané výhradne v EÚ (Maďarsko) podľa najprísnejších výrobných a hygienických pravidiel HACCP. Výrobca má dlhoročné skúsenosti v potravinárskom sektore a využíva len tie najcennejšie rastlinné výťažky tak aby bola zaistená maximálna účinnosť prípravkov na organizmus.
  • Produkty spĺňajú prísne legislatívne podmienky EÚ a SR (všetky produkty majú certifikáty ÚVZSR-povolenie na predaj na území SR)

Ktoré produkty z rady sú ideálne na toto obdobie?

1. VitaminBottle Tekutý vitamín C 30 000 mg 250 ml

Výživový doplnok s vysokým obsahom vitamínu C  (30 000 mg) a s extraktami z ríbezle čiernej a ruže šípkovej pre lepšie vstrebávanie. Vitamín C prispieva k správnej tvorbe kolagénu, k správnej funkcii kostí, chrupaviek, zubov, kože a krvných ciev, k správnej činnosti nervovej sústavy. A najdôležitejšie – má pozitívny vplyv na obranyschopnosť organizmu, čo je v čase COVID19 veľmi dôležité. VitaminBottle Vitamín C si môžete kúpiť TU.

2. VitaminBottle Fe ŽELEZO 30 ml

VitaminBottle ŽELEZO obsahuje olej z pšeničných klíčkov a olej z hroznových jadier + olejové výťažky z čiernej ríbezle, šípky, červenej repy a petržlenu. Je bohatý na železo, rutín, vitamín E a vitamín C. Podporuje metabolizmus a trávenie, srdcovo cievny systém a imunitu organizmu. Podporuje aj zdravý psychický a fyzický vývoj a pôsobí pozitívne na náladu. VitaminBottle Fe ŽELEZO si môžete kúpiť TU.

3. VitaminBottle SLIM&DETOX

Zvyknete na jar detoxikovať? Ak áno, v SLIM&DETOX nájdete výťažky z dvoch veľmi účinných rastlín, ktoré vám pomôžu pri detoxikácii: Fucus riasa s jablčným octom a Pestrec mariánsky so žihľavou. Táto kombinácia vám môže priniesť nielen úbytok kilogramov, ale aj zlepšenie vášho zdravotného stavu. SLIM&DETOX podporuje trávenie, funkcie pečene a jej detoxikáciu, prirodzenú obranyschopnosť organizmu a napomáha udržiavať normálnu hladinu cukru v krvi, normálnu činnosť srdcaSLIM&DETOX si môžete kúpiť TU.

4. VitaminBottle Vitamín C s extraktom z Hroznových jadier 50ml

Vitamín C je najznámejší a najdôležitejší vitamín pre ľudský organizmus, predstavuje až 80% našej potreby vitamínov. V ľudskom organizme sa uchováva krátku dobu a nie je možné sa ním predzásobiť na viac dní. Preto sa odporúča užívať ho denne. Jeho blahodárne účinky na imunitu z neho robia ideálny vitamín v čase pandémie nového koronavírusu. Kúpiť si ho môžete TU.

5. Vitamin Bottle DIATOMIT selén, zinok, horčík, kremík

Minerály patria medzi dôležité zložky organizmu, ktoré nevyhnutne potrebuje naše telo pre správne fungovanie. Sú nenahraditeľné pri vývoji a raste všetkých orgánov tela, fungovaniu vnútorných orgánov, svalov a kostí. Majú rovnako zásadný význam ako vitamíny. Výťažky zo selénu, zinku, horčíka a kremíka prispievajú k udržaniu zdravých kostí, vlasov, nechtov, pokožky, k správnemu fungovaniu imunitného systému a k ochrane buniek pred oxidačným stresom. Tento skvelý produkt si môžete kúpiť TU.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *