Dračia krv – bájny krvácajúci strom z peruánskej džungle. Poznáte jeho zázračné účinky?

Dračia krv (Drags Imun) je tmavočervená živica, ktorá sa získava z narezanej kôry posvätného stromu peruánskych indiánov – Crotonu lechleri, ktorého domovinou sú dažďové pralesy Strednej a Južnej Ameriky.

Tento vysoký strom dorastá do výšky až 20 metrov a rastie v povodí Amazonky a v Andách. Ak je kôra stromu narezaná alebo zodretá, vyteká z nej tmavočervená miazga, ktorá vytvára efekt krvácania. Túto miazgu využívajú miestni domorodci ako ,,tekutý obväz,, – vytvára ochrannú vrstvu a veľmi rýchlo schne. Už v 60.tych rokoch začali prestížne svetové univerzity skúmať účinky tejto čarovnej živice. Vedcom sa z miazgy podarilo odizolovať látky SP-303 a vzácny taspín, ktoré sa používajú pri liečbe viacerých ochorení. 

Aké sú teda účinky Dračej krvi na ľudský organizmus? Extrakty zo živice posilňujú náš imunitný systém a pomáhajú k rýchlej regenerácii organizmu. Takisto má táto živica antivírusové, protizápalové, antibakteriálne a antiseptické účinky. Dračia krv je vhodná na vnútorné aj vonkajšie použitie. Pri vonkajšom použití dezinfikuje a urýchľuje hojenie povrchových rán. Zoznam chorôb, pri ktorých má Dračia krv priaznivé účinky:

  • Pri žalúdočných vredoch: rozpustiť jednu lyžičku cca 5 ml v pohári vlažnej vody. Užívať prvý deň 1 kvapku, druhý deň 2 kvapky, tretí deň 3 až dvadsiaty deň 20 kvapiek potom zotrvať 15 dní po 20 kvapiek denne a potom znižovať šestnásty deň 19 kvapiek, sedemnásty 18 kvapiek, tak až po 1 kvapku. Po tejto kúre by mal byť žalúdočný vred kompletne preč. Ak nie, tak po 15 dňoch pauzy opakovať celú kúru.
  • Priaznivo vplýva na činnosť slizníc tráviaceho traktu, čriev, ústnej dutiny, žalúdka, čriev, kĺbov aj kože.
  • Drobné poranenia: navlhčiť kúsok gázy a potierať.
  • Vredy predkolenia: aplikovať pomocou gázy na postihnuté miesto. Ľahko zabandážovať na noc a opakovať.
  • Ženské urogenitálne infekcie: rozpustiť 20 kvapiek v 20 ml vlažnej vody. Zhltnúť spolu s potravou po dobu 10-20 dní. Doplniť s umývaním vo vode s roztokom (3 kvapky v litri vody).
  • Očistná (detox) kúra: rozpustiť 3-5 kvapiek v troche vody. Užívať 1 mesiac, potom 3 mesiace urobiť prestávku v užívaní a opakovať.
  • Infekcia krku: zmiešať 5 kvapiek v pohári vody, kloktať.  Môžeme ju použiť aj pri angínach (stafylokokových infekciách).
  • Antineoplastický (proti tumorom): mieša sa 5 ml s vlažnou vodou alebo inou tekutinou, užíva sa v prvej fáze tak ako proti žalúdočným vredom pre celkovú očistu, potom 15 dní prestávka a opätovne konzumovať spolu s Uňa de Gato (Uncaria tomentosa Will. D.C.) jeden mesiac a potom samotnú Sangre de Drago ešte jeden mesiac.
  • Proti tuberkulóze: zmiešať 2 kvapky s vlažným mliekom. Užívať 1-krát denne.

Dračiu krv si môžete objednať na našom eshope Lekarendoma.sk TU.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *