Zobrazených 1–24 z 25 výsledkov

Produkty VITAMINBOTTLE sú čisto prírodné rastlinné produkty bez prídavných, konzervačných a syntetických látok, vhodné aj pre vegetariánov:

  • Sú vyrábané špeciálnou šetrnou technológiou so zachovaním všetkých cenných látok obsiahnutých v rastlinách, s vysokou vstrebateľnosťou, oganizmom využiteľné v maximálnej miere.
  • Produkty sú vo forme 100 % za studena lisovaných olejov, usušených častí rastlín a plodov uzavretých v rastlinnej kapsuli, čo je pre ľudský organizmus prirodzená a veľmi dobre vstrebateľná forma. (Na rozdiel od tabliet s tvrdým povlakom alebo sirupov s umelými sladidlami, či nekvalitným alkoholom zaťažujúcim pečeň.)
  • Neobsahujú prídavné látky, konzervanty, plnidlá, farbivá, sladidlá, stabilizátory ani arómy (ako napr. stearan horečnatý, maltodextrín, sójový olej, lecitín, kyselina stearová, celulóza, glycerol, živočíšna želatína). V  kapsuliach obsahujúcich 100 % za studena lisované oleje sa nachádza včelí vosk, aby tak zabránil vytekaniu cenného oleja z kapsúl.
  • Sú vhodné pre vegetariánov vďaka obsahu aj baleniu z prírodných rastlinných zložiek. 99 % produktov je tiež vhodných pre celiatikov. Produkty neobsahujú sóju, mlieko ani iné alergény.
  • Produkty sú vyrábané výhradne v EÚ (Maďarsko) podľa najprísnejších výrobných a hygienických pravidiel HACCP. Výrobca má dlhoročné skúsenosti v potravinárskom sektore a využíva len tie najcennejšie rastlinné výťažky tak, aby bola zaistená maximálna účinnosť prípravkov na organizmus.
  • Produkty spĺňajú prísne legislatívne podmienky EÚ a SR (všetky produkty majú certifikáty ÚVZSR-povolenie na predaj na území SR)