Maďarská klobaňa – legendárna chuť a vôňa maďarských klobás na vegánsky spôsob

Kto z nás nemá rád vôňu a chuť pravej maďarskej klobásy? Maďarská gastronómia je vo svete legendárna a aj mnohým vegánom sa pri vôni čípoš klobásky zbiehajú sliny. Odteraz si môžu na maďarskej klobáse pochutiť aj vegáni – prichádza totiž MAĎARSKÁ KLOBAŇA.

Ako to celé vzniklo? Na začiatku bola myšlienka priniesť náhradu tejto nostalgickej chuti všetkým vegánom. Každý z nás má spomienky na chuť klobásy v kapustnici alebo len tak na chlebíku. Aj mnohí vegáni napriek svojim novým stravovacím návykom na tieto chute nezabudli a radi by si ich vychutnávali v bezmäsitej 100% rastlinnej verzii. Experimentovali sme s prísadami, so zložením a výsledok na seba nenechal dlho čakať.

Čo Maďarská klobaňa obsahuje? V prvom rade sme hrdí na to, čo neobsahuje😆 – nenájdete v nej žiadne konzervačné látky, žiadne umelé dochucovadlá alebo geneticky modifikované látky. Na výrobu sa používa pšenica, sója, mletý jačmeň, ovsená múka, slnečnicový olej, cesnak, mletá paprika, soľ a korenie. Je údená klasickou metódou a to jej dodáva originálnu vôňu a chuť. Pri výrobe sa nepoužívajú žiadne suroviny živočíšneho pôvodu, takže je 100% vegan.

Ako ju konzumovať? No predsa rovnako, ako klasickú klobásu – ako ju máte radi. Je vhodná na priamu konzumáciu ale aj na prípravu rôznych tepelne upravených jedál podľa vašej chuti. Nechajte pracovať vašu fantáziu a skúste s klobaňou vylepšiť aj vaše overené recepty – pridajte ju do kapustnice, na kysnuté pečené rohlíčky alebo len tak na chlebík. Nezabudnuteľný gurmánsky zážitok si môžu dopriať vegetariáni, vegáni aj ,,mäsožravci,, .

Zostáva už len jedna otázka – kde sa dá Maďarská klobaňa kúpiť? Tu je ZOZNAM PREDAJNÍ, kde si môžete Maďarskú klobaňu bežne kúpiť. Tento zoznam priebežne aktualizujeme, keďže každý deň nás oslovujú nové predajne, ktorým sa naša myšlienka páči.😉 Ak preferujete pohodlnú internetovú objednávku, možete si ju objednať aj na našom eshope v tomto odkaze. Veríme, že vám naša Maďarská klobaňa bude chutiť a že ju odporúčite aj vašej rodine a priateľom.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *