3 tipy na rýchly detox, ktorý očistí váš organizmus od škodlivín

Detoxikácia je očistný ozdravný proces, pri ktorom sa telo zbavuje škodlivých látok, ktoré ho zaťažujú. Je to proces na obnovenie rovnováhy v organizme, ktoré podporuje regeneračné a samoliečivé schopnosti každého tela. Správne vykonaná detoxikácia by mala navodiť pocit ľahkosti, zdravia, zvýšiť energiu a vyjasniť myseľ. 

1. Detoxikácia so Spirulinou

Spirulina je modrozelená riasa, ktorej sa darí iba v extrémne čistých a silne alkalických vodách.  Je nabitá slnečným svitom a živinami z čistej vody.

Obsahuje úžasné zoskupenie živín vrátane chlorofylu, bielkoviny, vitamínov, minerálov, stopových prvkov, esenciálnych mastných kyselín, nukleových kyselín (RNA a DNA), polysacharidov a obrovské spektrum antioxidantov, betakarotén, kyselinu listovú a veľký obsah vitamínu B12, kyselinu Gamma-Linolenovú (GLA).

Vyskúšajte Spirulinu prémiovej kvality s vysokým obsahom chlorofylu, vlákniny, minerálov a vitamínov. Užívajte ideálne 15 až 30 minút pred jedlom. 

Kúpiť si ju môžete tu.

Vedeli ste, že? …

U nás v obchode LekarenDoma.sk doručujeme všetky produkty objednané prostredníctvom UPS do jedného pracovného od objednania. Stačí si tovar objednať do 13:00 a nasledujúci deň je u Vás. Navyše máte pri nákupe nad 55€ poštovné zadarmo! 

2. Detoxikácia s Aloe Vera

Aloe Vera obsahuje veľké množstvo minerálnych látok, antioxidantov, vitamínov, aminokyselín a saponínov. Je bohatým zdrojom vápnika, ktorý pôsobí skvele na naše kosti. Obsahuje vitamíny C, A aj E a ako jediná rastlina obsahuje aj vitamín B12. Vďaka bohato obsiahnutým saponínom sa telo po konzumácii Aloe Vera lepšie čistí. Saponíny podporujú lepšie vyprázdňovanie a sú perfektné na vyčistenie črevných klkov, takže majú veľký vplyv na správnu detoxikáciu organizmu. Látka lignín, ktorá je v rastine aloe bohato zastúpená, pôsobí ako anestetikum, ktoré zmierňuje bolesti nielen na koži, ale aj na vnútorných orgánoch.

V našej ponuke nájdete iba 100% šťavy z najkvalitnejšieho Aloe Vera, ktoré Vás osviežia a zároveň detoxikujú. Čistá veľmi kvalitná šťava z Aloe Vera podporuje imunitu, prirodzenú očistu organizmu, zdravé črevá a tráviaci trakt, pomáha riešiť rôzne kožné problémy a priaznivo pôsobí pri únave a cukrovke.

Kúpiť si ju môžete tu – ESI Aloe vera čistá šťava 1 liter

Máte radšej tablety ako šťavu? Tablety Aloe Vera COLON CLEANSE podporujú imunitný systém, zdravé črevá a tráviaci trakt. Ich účinok je posilnený pôsobením vybraných bylín – fenikel, sladké drievko, horec, púpava, rešetliak alpský.

Kúpiť si ich môžete tu: ESI Aloe vera tablety COLON CLEANSE 60 ks

Prečítajte tiež: Ako spáliť po Vianociach vaše tuky rýchlo a ľahko?

3. Detox s Fucus riasou s jablčnym octom + Pestrecom mariánskym so žihľavou

Nabrali ste kilá a chcete schudnúť, ale zároveň aj detoxikovať váš organizmus? Správne chudnutie je nevyhnutné podporiť detoxikáciou organizmu. Ideálnou kombináciou je Fucus riasa s jablčnym octom + Pestrec mariánsky so žihľavou. Prečo? Morská riasa Fucus a jablčný ocot pomáhajú k zníženiu telesnej hmotnosti a zvyšovaniu pocitu plnosti a sýtosti. Pestrec mariánsky podporuje trávenie, funkciu pečene a jej detoxikáciu. Žihľava dvojdomá podporuje: normálnu činnosť obličiek a prostaty a vylučovanie vody z organizmu. Vďaka tejto kombinácii látok sa vaše telo očistí a zároveň sa zbavíte aj prebytočných kilogramov. Vyskúšajte náš SLIM & DETOX BALÍČEK.

Kúpiť si ho môžete tu: SLIM & DETOX – Fucus riasa s jablčným octom 60 kapsúl + Pestrec mariánsky so žihľavou 50 ml

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *