Chutí vám naša VEGAN Maďarská klobaňa? Ak áno, potom si určite zamilujete aj naše NOVINKY!

Keď sme vymýšľali našu VEGAN Maďarskú klobaňu, netušili sme, aký ohlas to vyvolá. Ďakujeme za každú pozitívnu, ale aj negatívnu reakciu, sme radi, že sme priniesli niečo, čo urobilo vegánske potraviny o niečo zaujímavejšie a chutnejšie 🙂 Ak vám chutí naša klobaňa, určite odporúčame ochutnať aj naše VEGAN novinky – Vegánske údené a Vegánky kebab.

 

Čo obsahujú naše novinky? Na výrobu sa používa pšeničný lepokmúka z tvrdej pšenice, voda, cesnakový granulát a zmes vyberaného korenia. Pri výrobe sa nepoužívajú žiadne suroviny živočíšneho pôvodu, takže aj údené aj kebab sú 100% vegan. Údime ich klasickou metódou a to im dodáva originálnu vôňu a chuť.

Údené aj kebab sú vhodné na priamu konzumáciu ale aj na prípravu rôznych tepelne upravených jedál podľa vašej chuti. Ručíme vám za to, že tieto fajnotky budú chutiť aj mäsožravcom. 🙂

Vegánske údené aj Vegánsky kebab si možete objednať na našom eshope v tomto odkaze. Ochutnajte naše novinky a podeľte sa s nami o vaše dojmy alebo nám pošlite váš obľúbený recept. Najlepšie recepty uverejníme na našom blogu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *