5 produktov z nášho obchodu, ktoré vám pomôžu posilniť imunitu

Jesenné počasie so sebou často prináša aj riziká prechladnutia alebo vírusových ochorení. Ak chcete prežiť jeseň bez komplikácii, je dôležité posilniť si imunitu. Prinášame vám preto výber tých najlepších produktov, s ktorými si môžete posilniť imunitu a ktoré vám pomôžu aj pri každodennej dezinfekcii.  

1. Všetky produkty z Aloe Vera

Aloe Vera je veľmi univerzálna rastlina. Zabraňuje dehydratácií organizmu, má silné detoxikačné účinky, podporuje činnosť pečene, znižuje hladinu cukru v krvi, cholesterolu, pomáha pri zápche, tráviacich a črevných problémoch, paradentózecukrovke, astme, obezite, posilňuje imunitu, rieši rôzne kožné problémy, pomáha udržovať optimálnu telesnú hmotnosť, priaznivo vplýva pri únave, priaznivo pôsobí na ženské reprodukčné orgány a pomáha regulovať ženský menštruačný cyklus.

2. MARATHONTIME Vitamín C 1000 mg

Ochráňte vaše telo pred vírusmi. Náš vitamín C od MarathonTime je skutočná bomba na imunitu. Vitamín C + vápnik + prírodné bioflavonoidy zo šípok a citrusov pre zvýšenie účinnosti vitamínu C v organizme. Vitamín C je najznámejší a najdôležitejší vitamín pre ľudský organizmus, predstavuje až 80% potreby vitamínov. V ľudskom organizme sa uchováva krátku dobu a nie je možné sa ním predzásobiť na viac dní. Preto sa odporúča užívať ho denne. Pomáha telu lepšie sa vysporiadať s každodennými činnosťami a imunitnému systému pomáha lepšie zvládať záťaž. Kúpiť si ho môžete TU.

3. MARATHONTIME VÁPNIK+HORČÍK+ZINOK

Základne minerály: Vápnik + Horčík + Zinok + Meď + Kremík + Bór + Fosfor + kyselina glutámova HCL v 1 tablete. Tieto minerály sú nevyhnutné k správnemu fungovaniu imunity a sú potrebné pre množstvo dôležitých funkcií ľudského organizmu. Navyše prispievajú k správnej látkovej premene dôležitej pre tvorbu energie. Túto super bombu na imunitu si môžete kúpiť TU.

4. ESI Aloe Vera Čistá šťava 1 liter

Čistá veľmi kvalitná šťava z Aloe Vera podporuje správne fugovanie imunitného systému, prirodzenú očistu  organizmu, zdravé črevá a tráviaci trakt. Pomáha riešiť rôzne kožné problémy a priaznivo pôsobí pri únave a cukrovke. Šťava z Aloe stimuluje časť imunitného systému nazývanú makrofágy. Tieto makrofágy sú silné bunky, ktoré demonštrujú fagocytózu hltaním útočníkov v krvnom obehu. Výskumy v súvislosti s Aloe dokazujú, že polysacharidy v Aloe Vera sú hlavným dôvodom primárnej reakcie nášho organizmu na vírusy! Čistú šťavu z Aloe Vera si môžete kúpiť TU.

5. VitaminBottle Tekutý vitamín C 30 000mg

Vitamín C je najznámejší a najdôležitejší vitamín pre ľudský organizmus, predstavuje až 80% potreby vitamínov. V ľudskom organizme sa uchováva krátku dobu a nie je možné sa ním predzásobiť na viac dní. Preto sa odporúča užívať ho denne. Ríbezľa čierna pôsobí ako antioxidant a podporuje vylučovanie vody z tela. Dôležitými zložkami, ktoré podporujú zázračnú silu ríbezlí, sú vitamín C a rutín, okrem nich sú to vitamíny skupiny B, flavóny, draslík, mangán, horčík a železo, sú preto skvelé pri tvorbe krviniek a  pri chudokrvnosti. Tekutý vitamín C si môžete kúpiť TU.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *